Innowacja z myślą o Tobie

ZWIĘKSZANIE BIODOSTĘPNOŚCI

Rozwiązaniem problemu biodostępności jest zmiana formy chemicznej, gdzie forma podstawowa peptydu BPC-157, poprzez modyfikacje, przekształcona zostaje w formę stabilnej soli peptydowej. Podstawowa forma BPC-157 w trakcie modyfikacji, poprzez sprzężenie z dodatkowymi aminokwasami, pozwala na zwiększenie stabilności peptydu i pokonanie istniejącej bariery żołądkowej. Największa stabilność peptydu zauważalna jest przy wiązaniu z cząsteczkami L-argininy. Połączenie z cząsteczkami innych aminokwasów w tym lizyny, ornityny oraz innymi aminokwasami, znajdującymi się również w formie enancjomerów (L-,D-) także przynosi oczekiwany skutek terapeutyczny.

bpc 157 w kapsułkach14

Poprzez połączenie peptydu z cukrami, do jakich należą D-mannitol, trehaloza czy sorbitol oraz wiele innych, można dodatkowo zwiększyć działanie peptydu. Zmodyfikowany do postaci stabilnej soli peptyd, pozostaje stabilny w warunkach wysokiej temperatury czy w kontakcie ze środowiskiem o niskich parametrach pH, jakie występują w soku żołądkowym, co dotychczas stanowiło barierę w uzyskiwaniu pożądanego efektu.

Nasze suplementy poddawane są ciągłej kontroli, dbamy o najwyższą jakość produktu

W świetle badań naukowych substancja aktywna powinna spełniać określone normy. Spełnienie przepisów jakościowych oraz odpowiednia czystość substancji pozwala na wprowadzenie do obrotu preparatu, który jest bezpieczny i przynosi pewność co do pożądanego efektu. Znalezienie odpowiednio przebadanego BPC-157, gwarantującego zamierzony efekt, wykonuje się badania pod względem składu chemicznego i czystości mikrobiologicznej. Każdy produkt niewiadomego pochodzenia może nie spełniać oczekiwanych rezultatów.

pliki do pobrania

Nasze rozwiązania farmaceutyczne

PODANIE DOUSTNE

Najwygodniejszą i najbezpieczniejszą dla pacjenta metodą podawania substancji leczniczych jest podanie doustne. Odpowiednia dawka peptydu BPC-157, w innowacyjnej formie soli peptydowej, wprowadzona zostaje do organizmu poprzez połknięcie kapsułki, która trafia do naszego układu pokarmowego i nie ulegając w nim rozpadowi, migruje do krwiobiegu, przynosząc pożądany efekt terapeutyczny. Większość obecnych na rynku peptydów BPC-157 najczęściej występuje w formie niezmodyfikowanej, w postaci podstawowej, co obniża ich biodostępność i minimalizuje skuteczność działania.

Czytaj dalej...
bpc 1577
bpc 157 w kapsułkach11

Zostań naszym partnerem!

Zarabiaj bez ryzyka, poznaj nasz program partnerski.

Dowiedz się więcej